Als u een bepaalde les wilt volgen of met een gratis les mee wilt doen, graag eerst contact opnemen met de desbetreffende docent/cursusleider!

 

 

WEEKOVERZICHT

 

   

MAANDAG

     

08.45 – 09.45/

10.00 - 11.00/

Fysio Pilates

Monica Minck

(dansr./studio 1)

06-46523557

m.r.minck@upcmail.nl

       

09.15 - 10.30

v.a. 30 oktober 2017

Yogaby - Yin Yoga

Gaby Schmidt

(nieuwe yogar.)

06-46226503

info@yogaby.eu

       

15.45 - 19.45
 

(voor lesrooster zie:

www.balletschoollisette.nl

Balletschool Lisette

Anouk de Wit

(dansr./studio 1)

06-14178182

info@balletschoollisette.nl

       

19.00 – 23.00

Sportmassage

Lian Bart

(grote r./studio 2)

06-22316365

info@lianbart.nl

       

19.30 – 21.00

 

Kundalini Yoga

Hari Kaur v.der Zwan

(yogaruimte)

020-6845005

hknl@kundaliniyoga.nl

       

20.15 - 21.30

Yogaby - Hatha Flow

Gaby Schmidt

(nieuwe yogar.)

06-46226503

info@yogaby.eu

       

20.15 - 21.45

Klassiek Ballet

voor Volwassenen

Jeannine van Thor

(dansr./studio1)

0299-437528

       
       
       

DINSDAG

 

 

 

08.45 – 09.45

Fysio Pilates

Monica Minck

(dansr./studio 1)

06-46523557

m.r.minck@upcmail.nl

       

09.15 - 10.30
Les begint bij voldoende aanmeldingen!

Yogaby - Yin Yoga

Gaby Schmidt

(nieuwe yogar.)

06-46226503

info@yogaby.eu

       

16.00 – 19.05/

19.15 - 22.00

(voor lesrooster zie:

www.balletschoollisette.nl

Balletschool Lisette

Nicky Pannekoek

Lisette Moes

(dansr./studio 1)

06-14178182

info@balletschoollisette.nl

       

18.30 – 19.30

 

Fysio Pilates

Monica Minck

(nieuwe yogar.)

06-46523557

m.r.minck@upcmail.nl

       

19.30 – 21.00

Hatha & Raja Yoga

Marijke v.der Werff

(yogaruimte)

06-50623071

yogacursus@outlook.com

       

19.30 – 22.30

Div. massage-

opleidingen

Lian Bart

(studio 2)

06-22316365

info@lianbart.nl

       

20.00 - 21.00

Rayoga

Ray Schuit

(kleine lesruimte)

06-24533227

 

       

20.00 - 21.15

Yogaby -
Hatha basic

Gaby Schmidt

(nieuwe yogar.)

06-46226503

info@yogaby.eu

       

 

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG

 

 

 

09.15 – 10.30

Yogaby - Hatha Flow

Gaby Schmidt

(nieuwe yogar.)

06-46226503

info@yogaby.eu

       

10.00 – 11.00

Hatha & Raja Yoga

Corrado Sacchetta

(yogaruimte)

06-42572794

 

       

10.45 - 11.45

Bharata Yoga

Ellen Nijhof

(nieuwe yogar.)

06-48955289

nijhofellen@gmail.com

       

13.45 - 18.45/

19.15 - 20.30/

20.30 - 21.45
 

15.30 – 19.00


(voor lesrooster zie:

www.balletschoollisette.nl

Balletschool Lisette

Chloë Steeman/

Lisette Moes/

Nicky Pannekoek

(dansr./studio 1)

Lisette Moes

(grote r./studio 2)

 

06-14178182

info@balletschoollisette.nl

       

19.00 - 20.30

Mindfulness-Yoga

Bärbel Müller

(nieuwe yogar.)

06-28572502

info@dever-beelding.nl

       

19.15 - 21.45

Mindfulness

Victor Melenhorst

(kleine lesruimte)

06-19487685

ithakaworks@upcmail.nl

       

19.30 – 21.00

Hatha & Raja Yoga

Marijke v.der Werff

(yogaruimte)

06-50623071

yogacursus@outlook.com

       

19.30 – 22.30

Div. massage-

opleidingen

Lian Bart

(grote r./studio 2)

06-22316365

info@lianbart.nl

 

 

 

 

       

 

 

 

 

DONDERDAG

 

 

 

09.30 – 10.30

Yoga & Ontspanning

Hannie Horn

(nieuwe yogar.)

0299-461029

       

17.00 - 19.00

 

17.15 - 21.00

(voor lesrooster zie:

www.balletschoollisette.nl

Balletschool Lisette

Ruth Rosendaal

(dansr./studio 1)

Lisette Moes

(grote r./studio 2)

06-14178182

info@balletschoollisette.nl

       

19.30 - 22.30

Mindfulness,
een ontspannen gedachte

Bärbel Müller

(kleine lesruimte)

06-28572502

info@dever-beelding.nl

       

20.00 – 21.00

Rayoga

Ray Schuit

(yogaruimte)

06-24533227

 

       

20.30 - 21.45

Traditionele
taijivormen

Harold Burgemeestre

(nieuwe yogar.)

06-36377217

info@het-ei-van-chaos.nl

       
       

 

 

 

 

VRIJDAG

 

 

 

08.45 – 09.45/

10.00 – 11.00

Fysio Pilates

Monica Minck

(dansr./studio 1)

06-46523557

m.r.minck@upcmail.nl

       

09.00 – 15.30

Div. massage-

opleidingen

Lian Bart

(grote r./studio 2)

06-22316365

info@lianbart.nl

       

09.30 – 11.15

voor data zie:
/http://www.oasecentrum.nl/dans/sacred-dance-marjon/

Sacred Dance Marjon

Marjon Bilder

(yogar.)

06-36045560

marjon@sacred-dance.eu

       

16.15– 21.00

 

16.15 - 21.30

(voor lesrooster zie:

www.balletschoollisette.nl

Balletschool Lisette

Nicky Pannekoek

(dansr./studio 1)

Lisette Moes

(grote r./studio 2)

06-14178182

info@balletschoollisette.nl

       

20.00 – 21.00

Rayoga

Ray Schuit

(yogaruimte)

06-24533227

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG

 

 

 

09.30 – 11.45

(voor lesrooster zie:

www.balletschoollisette.nl

Balletschool Lisette

Natasja Spaans

(grote r./studio 2)

 

 

06-14178182

info@balletschoollisette.nl

       

10.00 – 11.15

Wakker Yoga

 

Ralph Wakker

(nieuwe yogar.)

06-23990574

wakkeryoga@gmail.com

 

 

 

 


 

 

 

 
       

ZONDAG

 

 

 

 

 

 

 

       

TERUG NAAR BOVEN